اتیسم، بهبود و کودک نابغه

هر آنچه که در باره ی اتیسم و بهبود آن می خواهید بدانید

اتیسم، بهبود و کودک نابغه

هر آنچه که در باره ی اتیسم و بهبود آن می خواهید بدانید

اتیسم، بهبود و کودک نابغه

بنام تنها یاری دهنده

این وبلاگ توسط مجله اینترنتی حنانه برای شناخت و راه های بهبود کودکان اتیسم راه اندازی شده و امیدوارم بتوانم قدمی هر چند بسیار کوچک در اطلاع رسانی اتیسم و کودکان اتیسم بردارم.

مطالب ما را از طریق کانال و اینستاگرام مجله اینترنتی حنانه می توانید دنبال کنید.
کانال تلگرام hanane_vhd@
اینستاگرام hanane.vhd@

مدیر وبلاگ:خانم واحد

کپی برداری با ذکر نام و آدرس وبلاگ بلامانع است.

بایگانی
نویسندگان

کوکان نابغه ی اتیسمی

لیلا واحد | چهارشنبه, ۹ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۰۴ ق.ظ

هدف از ایجاد این وبلاگ اطلاع رسانی در مورد اختلال اتیسم و راه های بهبود این مشکل در کودکان است. این وبلاگ به تازه گی راه اندازی شده و هر روز مطالبی به آن اضافه خواهد شد.

و همچنین هدف از اسم (اتیسم، بهبود و کودک نابغه) این است که بگویم بسیاری از کودکان اتیسم در طیف های پایین و متوسط با کمک و آموزش نه تنها به مدارس عادی می روند و تفاوتی با کودکان عادی ندارند بلکه به افرادی نابغه تبدیل می شوند. کافی است در مورد افراد بزرگی که اتیستیک بودند اطلاعاتی کسب کنید آنوقت خواهید دانست این کودکان با حمایت و آموزش می توانند نابغه های فردا باشند.

اتیسم

یادمان باشد قضاوت نکنیم و این کودکان و والدینشان را با حرف ها و نگاه هایمان آزار ندهیم و بدانیم اگر شخصی از نزدیکان و خانواده تان دچار این اختلال است وظیفه شما حمایت است نه قضاوت!

........................................................................................................................................

این وب توسط مجله اینترنتی حنانه راه اندازی شده. مجله اینترنتی حنانه برای بانوان است و دارای بخش های پزشکی و سلامت، روانشناسی و بیوگرافی می باشد.

لینک مجله اینترنتی حنانه

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
خرید فایل های قابل دانلود